wtorek, 14 lutego 2012

Kochać Kotka!

Dzisiaj nie mamroczę do rymu.
Dzisiaj jest dzień zakochanych... ale nie wszędzie, tylko w Ameryce i Anglii. Właściwie to powinno się tylko pisać listy do ukochanej ale Pies Pufek biega jak głupi i macha ogonem...  tylko patrzy, komu by tu wyznać miłość i w oczy patrzeć. 
Niech go Święty Walenty ma w swojej opiece. Psy nie są zbyt rozsądne a jak coś je ucieszy to całkiem tracą rozum. Pufek ma więcej radości niż zębów, zębów więcej niż ogona, ogona więcej niż rozumu a rozumu bardzo malutko.
Ale i tak go lubię bo to fajny kumpel.
Z okazji Walentynek myszy biegają zakochane. Zwyczajnie chodzą sobie tu i tam, szukają sera albo czegoś do jedzenia... a dzisiaj nic, tylko dają sobie serowe serca i wygryzają wierszyki miłosne gdzie popadnie...
A ja tu nie widze kocich dziewczynek.
No i kto będzie kochał Kotka?

6 komentarzy:

 1. Hej! Dlaczego miły Piesek Pufek wygląga jak rekin? łapy, ogon antenka i uchale w porządku, ale nos powinien być okrąglejszy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pufek jest miły niezaleznie od tego jak wygląda... Po prostu taki jest. A ja jestem kotem z podwórka, z okolicy kubłów na śmieci... i też jestem taki, jaki jestem. Tak to jest z kumplami, że się ich nie przerabia na innych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem ktoś wygląda na zbira a w rzeczywistości ma gołębie serce i na odwrót. Choć tu faktycznie w Pufku odzywa się instynkt łowcy.No ale ,tak to jest z pieskami.

   Usuń
  2. Nikt nie obiecywał, że pies zakochany będzie psem cywilizowanym... Tylko Koty sa naprawdę cywilizowane...

   Usuń
  3. Nieprawda! Koty są zawsze trochę dzikie, mają swoje zdanie, lubią kogo chcą i zawsze chadzają własnymi drogami. Z wszystkich zwierząt oswojonych przez ludzi tylko Kot pozostał naprawdę niezależny, bo taką już ma naturę.

   Usuń
  4. To znaczy, że Kot jest osobą szanującą swoją własną cywilizację :-)

   Usuń