piątek, 8 czerwca 2012

Świat się kręci wokół kotka

Wielki uczony Kotpiernik obliczył, ze świat musi się kręcić wokół Kotka, bo inaczej kręci się dygocząc i gubi śrubki. Poza tym wiadomo, że jak coś się kręci to oś obrotu pozostaje nieruchoma. Dlatego, jeśli widzimy w domu śpiącego nieruchomo Kotka, to na pewno ten dom kręci się wokół niego. A jeśli dom kręci się wokół kogoś innego, to kotek też się kręci po domu i dostaje choroby morskiej. I kto to ma posprzątać?
Poza tym Kotpiernik odkrył, że mocniejszy Kotek wypiera słabszego z pudełka, ale to wcale nie znaczy, że silniejszy jest lepszy. To tylko ludzie nie rozumieją takich rzeczy...
Myślałem o tym w pudełku, bo głębokie pudełko pomaga w głębokich przemyśleniach... Ludzie nie siedzą w pudełkach i dlatego są mądrzy po wierzchu.
A ja się zastanawiałem nad doczepieniem kółek do pudełka. Mógłbym wtedy zabrać ze sobą pudełko na wakacje i miałbym pudełko kempingowe. Ale trzeba uważać z jeżdżeniem w pudełku, bo jak się zablokuje jedno kółeczko, to się kręci w kółko, jak czlowiek, kiedy myśli o tym samym.
Pięć minut w pudełku i tyle pomysłów... aż mi się w głowie zakręciło.
Pójdę na kocimietkę...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz